|
|
Under 9 Girls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pos. |
Name |
School |
|
|
|
|
1 |
Hinds A |
Woodlesford |
|
|
|
|
2 |
Cohen A |
St Peter & Paul |
|
|
|
|
|
3 |
Marlow E |
GSAL |
|
|
|
|
|
4 |
Solis C |
St Theresas |
|
|
|
|
5 |
Boyle R |
Woodlesford |
|
|
|
|
6 |
Errington N |
Rawdon Littlemoor |
|
|
|
|
7 |
Kavanagh A |
Guiseley Pr. |
|
|
|
|
|
8 |
Bonner A |
GSAL |
|
|
|
|
|
|
9 |
Coughlan J |
Froebelian |
|
|
|
|
|
10 |
Strudwick I |
Rawdon Littlemoor |
|
|
|
|
|
11 |
Muubrham E |
St Peter's C of E |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Kenworthy L |
St Anthony's |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
McCormick K |
St Peter & Paul |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Gallagher E |
St Anthony's |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Walker E |
Tranmere Park |
|
No. of Schools |
24 |
|
|
|
|
|
|
16 |
Samuel L |
Rawdon St Peter's |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Hardcastle L |
Farsley Farfield |
|
No. of Athletes |
96 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Edge A |
Froebelian |
|
|
|
19 |
Riley C |
St Margaret's |
|
|
|
20 |
Mollitt D |
Richmond House |
|
Pos. |
Name |
School |
|
|
|
21 |
Williams L |
St Joseph's, Otley |
|
61 |
Sultan E |
St Peter's C of E |
|
|
|
22 |
Richmond Coggan V |
Richmond House |
|
62 |
Johnson I |
St Anthony's |
|
|
|
23 |
Lajci C |
Holy Family |
|
63 |
Melvin N |
Immaculate Heart |
|
|
|
|
24 |
Goodwin E |
Thorpe Pr. |
|
64 |
Massanet G |
Farsley Farfield |
|
|
|
25 |
Stead O |
Thorpe Pr. |
|
65 |
.....Julia |
St Phillips |
|
|
|
26 |
Radbourne I |
GSAL |
|
66 |
Stratford M |
Froebelian |
|
|
|
27 |
Lee L |
St Paul's |
|
67 |
Smart I |
Pudsey Lowtown |
|
|
|
28 |
Ross J |
Woodlesford |
|
68 |
Bundred E |
Westbrook Lane |
|
|
|
29 |
Darley R |
Woodlesford |
|
69 |
Bannon-Green L |
St Peter & Paul |
|
|
|
30 |
Muir A |
St Peter & Paul |
|
70 |
Grey O |
GSAL |
|
|
|
31 |
Peacock F |
Calverley Parkside |
|
71 |
Frazer M |
Calverley C of E |
|
|
|
32 |
Bennett I |
Thorpe Pr. |
|
72 |
McLellan E |
St Peter & Paul |
|
|
|
33 |
Gibson E |
Farsley Farfield |
|
73 |
Fraser N |
Westbrook Lane |
|
|
|
34 |
Bo Man P |
Gateways |
|
74 |
Sutton M |
St Peter & Paul |
|
|
|
35 |
Bray A |
Thorpe Pr. |
|
75 |
Rouse H |
Woodlesford |
|
|
|
36 |
Fannon E |
St Anthony's |
|
76 |
Solis I |
St Theresas |
|
|
|
37 |
Wilson S |
Holy Family |
|
77 |
Peacock L |
GSAL |
|
|
|
38 |
Bamode F |
St Theresas |
|
78 |
Gibson N |
Farsley Farfield |
|
|
|
39 |
Edmonson E |
Spring Bank |
|
79 |
Pearson G |
Froebelian |
|
|
|
40 |
Gallagher-Thompson A |
St Joseph's, Otley |
|
80 |
Aibu M |
St Peter's C of E |
|
|
|
41 |
Fowler D |
Spring Bank |
|
81 |
Kelly Z |
Holy Family |
|
|
|
42 |
Beck I |
Froebelian |
|
82 |
Poole F |
Calverley C of E |
|
|
|
43 |
Khan A |
Richmond House |
|
83 |
Evans P |
Thorpe Pr. |
|
|
|
44 |
Allison-Corah I |
St Anthony's |
|
84 |
Hastings M |
Holy Family |
|
|
|
45 |
Vaughan M |
St Joseph's, Otley |
|
85 |
Judge D |
Gateways |
|
|
|
46 |
James R |
Tranmere Park |
|
86 |
Burgess L |
Westbrook Lane |
|
|
|
47 |
Ridsdale A |
Calverley Parkside |
|
87 |
Newton E |
Gateways |
|
|
|
48 |
Smith I |
Guiseley Pr. |
|
88 |
Clements H |
Spring Bank |
|
|
|
49 |
Price T |
St Peter & Paul |
|
89 |
Whitaker H |
Spring Bank |
|
|
|
50 |
Laverty O |
St Peter & Paul |
|
90 |
Fastoso I |
St Peter & Paul |
|
|
|
51 |
Payne T |
Farsley Farfield |
|
91 |
McLear I |
St Peter & Paul |
|
|
|
52 |
Worley L |
Tranmere Park |
|
92 |
Rashid Z |
Farsley Farfield |
|
|
|
53 |
Smith R |
Westbrook Lane |
|
93 |
Chala... M |
St Phillips |
|
|
|
54 |
Ross A |
Tranmere Park |
|
94 |
Silverman L |
Gateways |
|
|
|
55 |
Connor L |
St Anthony's |
|
95 |
Acton |
St Peter & Paul |
|
|
|
56 |
Grant F |
Immaculate Heart |
|
96 |
Beresford E |
St Joseph's, Otley |
|
|
|
57 |
Routledge O |
Spring Bank |
|
|
|
58 |
Iushar C |
Holy Family |
|
|
|
59 |
Dealtry M |
East Garforth Ac. |
|
|
|
60 |
Coleman M |
St Paul's |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
No. of Schools |
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
No. of Athletes |
96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Under 9 Boys |
|
|
|
Under 9 Boys |
|
|
|
Pos. |
Name |
School |
|
Pos. |
Name |
School |
|
|
|
|
|
1 |
McLarnon J |
Richmond House |
|
81 |
Kavanagh B |
Guiseley Pr. |
|
|
|
|
2 |
Hickman A |
St Margarets C of E |
|
82 |
McGlaughlin J |
Rawdon Littlemoor |
|
|
|
|
3 |
Skitt T |
Rawdon Littlemoor |
|
83 |
Lomas B |
St Margarets C of E |
|
|
|
|
4 |
Yates O |
GSAL |
|
84 |
Kapasi Chawke Z |
Calverley C of E |
|
|
|
|
5 |
Bolton S |
Immaculate Heart |
|
85 |
Grubb I |
Westbrook Lane |
|
|
|
|
6 |
Carthy J |
Woodlesford |
|
86 |
Whitaker B |
Spring Bank |
|
|
|
|
7 |
Begley G |
Woodlesford |
|
87 |
Jordan D |
St Joseph's, Otley |
|
|
|
|
8 |
Turver-Kingston S |
St Paul's |
|
88 |
Firth E |
St Paul's |
|
|
|
|
9 |
Mawson C |
St Theresas |
|
89 |
Shaw C |
Gateways |
|
|
|
|
10 |
Gao Yi Teng |
Woodlesford |
|
90 |
Smith S |
Farsley Farfield |
|
|
|
|
11 |
Wilkinson A |
Guiseley Pr. |
|
91 |
White L |
Calverley C of E |
|
|
|
|
12 |
Blakeman R |
GSAL |
|
92 |
Tesfay I |
St Peter's C of E |
|
|
|
|
13 |
Varley B |
St Theresas |
|
93 |
Stokey R |
St Joseph's, Otley |
|
|
|
|
14 |
King R |
East Garforth Ac. |
|
94 |
Hedley J |
St Phillips |
|
|
|
|
|
15 |
O'Donnell J |
St Paul's |
|
95 |
Rothwell m |
Immaculate Heart |
|
|
|
|
|
|
16 |
Philipson O |
St Margarets C of E |
|
96 |
Khan N |
Froebelian |
|
|
|
|
17 |
Emsley N |
Woodlesford |
|
97 |
Newton T |
Froebelian |
|
|
|
|
|
|
18 |
Holmes A |
St Peter & Paul |
|
98 |
Middlebrook G |
Thorpe Pr. |
|
|
|
19 |
Morten A |
Woodlesford |
|
99 |
Nichols A |
Thorpe Pr. |
|
|
|
20 |
Booth J |
St Theresas |
|
100 |
Smith F |
St Joseph's, Otley |
|
|
|
21 |
Watt R |
Froebelian |
|
101 |
Akakfo A |
Calverley C of E |
|
|
|
22 |
Bartlett S |
Woodlesford |
|
101 |
Tadessa
|
St Peter's C of E |
|
|
|
23 |
Masterson C |
St Theresas |
|
102 |
Sedda T |
St Joseph's, Otley |
|
|
|
24 |
Durkan E |
Holy Family |
|
103 |
Dodds M |
Froebelian |
|
|
|
25 |
Allen J |
Westbrook Lane |
|
104 |
Opack F |
St Peter & Paul |
|
|
|
26 |
Tattersall F |
Woodlesford |
|
105 |
King E |
Guiseley Pr. |
|
|
|
27 |
Donson C |
East Garforth Ac. |
|
106 |
Byng C |
Immaculate Heart |
|
|
|
28 |
Foed J |
Froebelian |
|
108 |
Valentine A |
St Theresas |
|
|
|
29 |
Dykes T |
Guiseley Pr. |
|
109 |
Skitt B |
Rawdon Littlemoor |
|
|
|
30 |
Stead E |
Thorpe Pr. |
|
110 |
Webster J |
Holy Family |
|
|
|
31 |
Ledham L |
Thorpe Pr. |
|
111 |
Moore J |
Farsley Farfield |
|
|
|
32 |
Szczorp...I |
Holy Family |
|
112 |
O'Grady Z |
Gateways |
|
|
|
33 |
Murphy J |
Immaculate Heart |
|
113 |
Nicholls C |
Spring Bank |
|
|
|
34 |
Morton L |
GSAL |
|
114 |
Smart L |
Pudsey Lowtown |
|
|
|
35 |
Bieka L |
St Paul's |
|
115 |
Armstrong-Awago S |
St Paul's |
|
|
|
36 |
Livingstone W |
Calverley C of E |
|
116 |
Scarr L |
Calverley C of E |
|
|
|
37 |
Tyldsly J |
Thorpe Pr. |
|
117 |
Hewitt Z |
Farsley Farfield |
|
|
|
38 |
Betts C |
Immaculate Heart |
|
118 |
Ahmed N |
Farsley Farfield |
|
|
|
39 |
Kilmurray S |
St Joseph's, Otley |
|
119 |
Rowley J |
Immaculate Heart |
|
|
|
40 |
Britton A |
Rawdon Littlemoor |
|
120 |
Myers N |
Immaculate Heart |
|
|
|
41 |
Gao Yi-Zhe |
Woodlesford |
|
121 |
Giovani G |
Farsley Farfield |
|
|
|
42 |
Greenwood L |
Pudsey Lowtown |
|
122 |
Moore A |
Farsley Farfield |
|
|
|
43 |
Jamera T |
St Anthony's |
|
123 |
Beswick J |
St Joseph's, Otley |
|
|
|
44 |
Bailey A |
Spring Bank |
|
124 |
Myers T |
Immaculate Heart |
|
|
|
45 |
Reavey W |
St Joseph's, Otley |
|
125 |
Lotty O |
Holy Family |
|
|
|
46 |
Stout S |
Tranmere Park |
|
126 |
.......Daniel |
Holy Family |
|
|
|
47 |
Cilia Lacart B |
Guiseley Pr. |
|
127 |
Thomas C |
Pudsey Lowtown |
|
|
|
48 |
Hargreaves N |
Calverley Parkside |
|
128 |
Newton J |
Calverley C of E |
|
|
|
49 |
Knight L |
St Margarets C of E |
|
|
|
|
50 |
Chaudhari N |
Farsley Farfield |
|
|
|
51 |
Murray A |
St Paul's |
|
|
|
52 |
Booles P |
Farsley Farfield |
|
|
|
53 |
Young A |
Guiseley Pr. |
|
|
|
54 |
Brierley B |
Immaculate Heart |
|
|
|
55 |
Best O |
St Anthony's |
|
|
|
56 |
Shan J |
Farsley Farfield |
|
|
|
57 |
Cameron G |
Froebelian |
|
|
|
58 |
Flynn T |
St Theresas |
|
|
|
59 |
Smith A |
Beeston Hill |
|
|
|
|
|
|
60 |
Manser F |
St Margarets C of E |
|
|
|
|
|
|
61 |
Kelly G |
Holy Family |
|
|
|
62 |
Heselwood H |
St Theresas |
|
|
|
63 |
Suggitt ? |
St Margarets C of E |
|
|
|
64 |
Bull Z |
Westbrook Lane |
|
|
|
65 |
Edmonson I |
Spring Bank |
|
|
|
66 |
Jones R |
St Margarets C of E |
|
|
|
67 |
Yorke O |
Richmond House |
|
|
|
68 |
Davy N |
St Paul's |
|
|
|
69 |
Metcalfe A |
Farsley Farfield |
|
|
|
70 |
O'Hara P |
St Paul's |
|
|
|
71 |
Walsh T |
Westbrook Lane |
|
|
|
72 |
Speed J |
St Margarets C of E |
|
|
|
73 |
Hassan S |
GSAL |
|
|
|
74 |
Higham T |
Calverley Parkside |
|
|
|
75 |
Shakleton S |
Immaculate Heart |
|
|
|
76 |
Irving R |
Immaculate Heart |
|
|
|
77 |
Codling M |
Calverley C of E |
|
|
|
78 |
Ashton T |
Rawdon Littlemoor |
|
|
|
79 |
Bragg V |
Farsley Farfield |
|
|
|
80 |
Streets J |
Froebelian |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
No. of Schools |
27 |
|
|
|
|
|
|
|
No. of Athletes |
128 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|